Wygrana dziewcząt w siatkówce


20150131_13020731 stycznia bieżącego roku w Wojnarowej odbył się gminny turniej mini piłki siatkowej dziewczyn. W zawodach brało udział osiem drużyn. Grupa dziewczyn reprezentujących naszą szkołę zajęła zaszczytne trzecie miejsce przegrywając z drużyną z Wojnarowej, która zwyciężyła. Miejsce drugie na podium wywalczyła sobie drużyna z Siedlec.

Wygrywając z drużyną z Korzennej oraz z Koniuszowej walczyliśmy nieugięcie o trzecie miejsce na podium z drużyną z Mogilna.

Zacięta walka zakończyła się sukcesem dla naszej drużyny.

W rozgrywkach brały udział szkoły z następujących miejscowości: Lipnicy Wielkiej, Korzennej, Wojnarowej, Koniuszowej, Mogilna, Siedlec, Łęki oraz Posadowej. Nasza drużyna liczyła jedenaście osób. Choć skład był tak liczny, to każdy mógł zagrać chociaż przez chwilę. W każdym meczy walka toczyła się do ostatniego punktu. Wszyscy dołożyli wszelkich starań, aby wypaść jak najlepiej. Mam nadzieję, że następnym razem pójdzie nam o wiele lepiej i zdobędziemy pierwsze miejsce.

Response code is 404

Komentarze

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook