Tenisiści z naszej szkoły najlepsi


Nasi znowu najlepsi!

Po raz kolejny z dobrej strony zaprezentowali się tenisiści stołowi z naszej szkoły. 4 grudnia Koniuszowa gościła zawodników w indywidualnym turnieju gminnym z cyklu Igrzyska Dzieci, Szkolnego Związku Sportowego. Te mistrzostwa Gminny Korzenna były jednocześnie eliminacjami do etapu międzygminnego, do którego awans otrzymuje pierwsza szóstka. Startowało 24 młodych zawodników z klas 4 – 6, z okolicznych szkół. Bezkonkurencyjni okazali się nasi reprezentanci.

Mało powiedzieć, że wszyscy czterej znaleźli się w pierwszej dziesiątce, trzech zajęło 3 pierwsze miejsca!
1 miejsce – Patryk Wielgus – kl. 6.
2 miejsce – Karol Kantor – kl. 6.
3 miejsce – Wiktor Martuszewski – kl. 5.
7 miejsce – Sebastian Bulanda – kl. 6.

B r a w o!

Response code is 404
Komentarze i pingi są w tej chwili niedozwolone.

Facebook