Zawody sportowe – sukcesów cd.


Najszybsi w gminie         

18 września bieżącego roku odbyły się zawody sportowe w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Miały one miejsce na stadionie w Wojnarowej. W zawodach brały udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy z różnych klas. Naszą szkołę reprezentowały 4 drużyny. Były to dziewczynki młodsze (klasy 4-6), chłopcy młodsi (klasy 4-6), dziewczęta (klasy 7,8,3 gimnazjum) oraz chłopcy (klasy 7,8,3 gimnazjum). Każda drużyna składała się z 10 zawodników.

W kategorii młodszych dziewczynek pierwsze miejsce zdobyły reprezentantki z Jasiennej. Natomiast nasza reprezentacja wywalczyła trzecie miejsce. W kategorii młodszych chłopców złoto zdobyła reprezentacja z naszej szkoły, starsze dziewczyny również zostały mistrzyniami w swojej kategorii, a starsi chłopcy wywalczyli drugie miejsce. Dzięki tak dobrym osiągnięciom zespoły starszych dziewczyn, młodszych chłopców i starszych chłopców zyskały awans na zawody powiatowe w Muszynie.

Etap powiatowy

Kolejne zawody w biegach odbyły się już 26 września. Był to dalszy etap zawodów które 8 dni wcześniej miały miejsce w Wojnarowej. Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny: dziewcząt (klasy 7, klasy 8, oraz klasy III gimnazjum) chłopców z tych samych klas oraz chłopców młodszych (klasy 4-6). Niestety żadnej z naszych reprezentacji nie udało się wywalczyć miejsca na podium ale drużyna dziewcząt  była bardzo blisko sukcesu ponieważ zdobyła 5 miejsce.

Kolejne zawody – Piłka ręczna

W ten wtorek tj. 09.10.2018 roku odbyły się gminne zwody piłki ręcznej dziewcząt (klasy 7, 8, 3gimnazjum). Zawody odbyły się w Siedlcach na szkolnym boisku. W zawodach brały udział drużyny z: Lipnicy Wielkiej, Korzennej, Koniuszowej, Mogilna, Siedlec, Łęki i Trzycierza. Naszą szkołę reprezentowała 10 osobowy skład dziewcząt: Emilia Ch. , Sonia Ż. , Patrycja J. , Karolina O. , Justyna M. , Magdalena O. , Zuzanna Ł. , Alicja R. , Justyna S. , Karolina M. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W finale spotkały się zawodniczki z Mogilna i Korzennej. Nasza drużyna niestety nie wywalczyła miejsca na podium. Mistrzyniami zostały dziewczyny z Mogilna, srebro zdobyły zawodniczki z Korzennej, a brąz drużyna z Koniuszowej. Dziewczyny z Mogilna zyskując tytuł mistrza naszej gminy dostały awans na zawody międzygminne.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZACIEKLE WALCZĄCYM I ZWYCIĘZCOM 😉

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook