Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

IMG_4753Dnia 26.06.2015 odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2014/2015.

O godzinie 8:00 odbyła się w kościele parafialnym Msza Święta na zakończenie roku szkolnego. Po Mszy Świętej wszyscy przeszliśmy za sztandarem do budynku szkoły na salę gimnastyczną.

Na początku uroczystości nastąpiło przemówienie Wójta Gminy Korzenna mgr Leszka Skowrona i wręczenie absolwentom klas III Gimnazjum „pakietów obywatelskich” czyli biało-czerwonej flagi, tekstu konstytucji i hymnu państwowego, by współtworzyli oni Państwo Polskie w poczuciu pełnej godności.

Następnie 6 klasy Szkoły Podstawowej przedstawiły część artystyczną.

Po części artystycznej nadszedł moment na odczytanie „laudacji” i przyznanie przez Kapitałę Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej odznaczenia

Przyjaciel Szkoły

W tym roku honorowe odznaczenie przypadło

Państwu Barbarze i Krzysztofowi Bulanda

– właścicielom firmy P.P.H.U. „Bulanda” –

IMG_4450

SERDECZNIE GRATULUJEMY !

Następnie zostały rozdane nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i 100% frekwencji.

Po rozdaniu nagród Dyrektor Szkoły Marcin Wojnarowski wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców Wiolettą Ligęzą poprosili na scenę Panią Marię Kruk – nauczyciela Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej i podziękowali jej za długoletnią pracę. Pani Maria Kruk odchodzi na zasłużoną emeryturę.

IMG_4824

Na koniec dyrektor szkoły pożegnał wszystkich, którzy następnie udali się do swoich klas pod odbiór świadectw. I tak zakończył się rok szkolny 2014/2015.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!!!

FOTORELACJA (aparat nr 1)

FOTORELACJA (aparat nr 2)