Wycieczka klasy V


W dn. 19.10.2021 klasa V uczestniczyła w wycieczce do Krynicy. Głównym celem był wycieczki był Park Linowy. Po odpowiednim przeszkoleniu przez instruktora uczniowie mogli samodzielnie rozpocząć wspinaczkę i zabawę z przygodą i odczuć bezpieczna dawkę adrenaliny. Przypięci do lin asekuracyjnych, podążając wśród drzew na wysokościach od kilku do kilkunastu metrów wszyscy podjęli wyzwanie i sprostali mu.

Nieoceniona  była pomoc mam: p.Wielgus, p.Szczepanek i p.Waniołek, które w międzyczasie upiekły pyszne kiełbaski i zrobiły kreatywne talerzyki na chleb  z papieru.

Po zakończeniu ostatniej trasy kolejnym punktem wycieczki była Pijalnia Wód, w której można było  zobaczyć piękne okazy roślin , skosztować  leczniczej wody, oraz zobaczyć miniaturę Wieży Widokowej w Krynicy Zdroju. Atrakcją okazał się również  krynicki deptak , na którym nie zabrakło pamiątek , w które zaopatrzyła się cała klasa:)

Pełni wrażeń w drodze powrotnej dzieci miały okazję zobaczyć, gdzie  znajduje się  wieża widokowa w Krynicy-Zdroju . Skryta w sercu Beskidu Sądeckiego, pośród przepięknych lasów pasma Jaworzyny Krynickiej 49,5 metrowa Wieża o wyjątkowej, drewnianej konstrukcji i prowadząca do niej ponad kilometrowa ścieżka przyrodniczo-edukacyjna zapewniają nie tylko przepiękne widoki, ale również relaks i odprężenie.

Być może będzie to impuls do kolejnej wycieczki?

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub trackbacka ze swojej strony.

Loading Facebook Comments ...
  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)

Facebook