Walentynki 2015

IMG_3281„Różowo i czerwono” zrobiło się w piątkowe przedpołudnie w Zespole Szkół w Lipnicy Wielkiej. A to wszystko za sprawą poczty walentynkowej uruchomionej specjalnie dla uczniów, którzy mogli się wykazać swoimi zdolnościami poetyckimi, promując swoją własną, walentynkową twórczość. Samorząd dla najzdolniejszych szkolnych „poetów lirycznych” stworzył również „KĄCIK SENTYMENTALNY”, przy którym można było wierszyki przypinać i eksponować. Do skrzynki walentynkowej uczniowie mogli wrzucać swoje liściki przez cały tydzień, by w ten sposób wyrazić sympatie do kolegi lub koleżanki, a nawet do pracowników szkoły. Ogromną popularnością cieszyły się serduszka walentynkowe, własnoręcznie robione, które Samorząd Uczniowski rozprowadzał po klasach. W piątek „walentynki” trafiły do adresatów i widać było, że uśmiech nikomu nie schodził z ust tego dnia. Dodatkową niespodzianką okazał się fakt, że nauczyciele również w tym dniu, w podziękowaniu za minione półrocze zostali nimi obdarowani. Tak więc I półrocze zakończyło się w naszej szkole naprawdę radośnie nie tylko ze względu na dobre wyniki i wyróżnienia ale również na sympatyczną atmosferę jaka panuje u nas co dnia.

Tekst: Agnieszka Sz.