Bajkoland w Korzennej


IMG_4275W czerwcu nie miały czasu na nudę nasze oddziały zerówek z Lipnicy Wielkiej gdyż oprócz wycieczek dalekobieżnych, festynu rodzinnego, na którym mogły popisać się swoimi talentami tanecznymi, miały jeszcze jedną atrakcję. Wychowawczynie Pani Jadzia i Pani Teresa zadbały o wyjazd do miejsca aktywnego wypoczynku, który poprzez zabawę, wspomaga rozwój psychofizyczny i edukacyjny dzieci. Sala zabaw w Korzennej doskonale spełniła wymagania i czekała dwukrotnie na Maluchy z Lipnicy. Przejazd zafundowany przez lokalnego przewoźnika Pana Krzysztofa Bulandę.

Dzieci zapoznały się z regulaminem sali i zostały uświadomione czego im w czasie zabawy robić nie wolno. Bardzo przejęte rozpoczęły zabawę w labiryncie z miękkimi przeszkodami.

W super zakręconej zjeżdżalni, uskuteczniały skoki na trampolinie, szalały na karuzeli z drzewa kokosowego. Chłopcy lub odważniejsze dziewczyny wychodziły na ściankę wspinaczkową oraz korzystali z podłogi interaktywnej z grami zręcznościowymi. Ostatnią atrakcją było malowanie twarzy. Każdy “zerówkowicz” miał możliwość przeżyć swoją metamorfozę.

Dlatego nieoficjalnie ogłaszamy konkurs dla rodziców, którego trudność polegała będzie na odnalezieniu swego dziecka w galerii zdjęć. Gwarantujemy świetną zabawę i życzymy powodzenia w odszukaniu swej „Pociechy” 😉

Response code is 404

Komentarze

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook