Święty Mikołaj 2016


6 grudnia  – jak co roku – w naszej szkole odbyło się spotkanie ze św. Mikołajem. W organizację tego radosnego wydarzenia zaangażowało się wiele osób. Panie: Marzena Jacher i Lidia Grygiel przygotowały z uczniami klasy IV przedstawienie pt.: „Kłopoty Mikołaja” oraz stroje, rekwizyty i dekorację. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały występ, choć zmartwiły się faktem, że zaginął worek z prezentami.

Na szczęście w porę się odnalazł i prezenty dotarły do wszystkich dzieci. Rada Rodziców przygotowała ponad 100 paczek dla uczniów klas O – III szkoły podstawowej oraz 46 paczek dla najmłodszych dzieci ze środowiska.

Spotkanie ze św. Mikołajem dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia zdjęcia ze św. Mikołajem, który w tym roku zdał swój egzamin celująco, gdyż większość dzieci uwierzyło w jego opowieści i wzięło sobie do serca jego cenne uwagi i pouczenia. Oby jak najdłużej o nich pamiętały.

Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w akcji „Podziel się cukierkiem”,  przekazując słodycze ze swoich paczek na szczytny cel – w tym roku dla podopiecznych WTZ w Lipnicy Wielkiej oraz do „Szlachetnej paczki”.

FOTOGALERIE

KLASY “O” – przedszkole

Response code is 404

KLASY 1 – 3

APARAT 1

Response code is 404

APARAT 2

Response code is 404

ŚRODOWISKO

Response code is 404

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook