Święty Mikołaj 2015


IMG_5729W piątek, 4 grudnia, troszkę wcześniej niż zazwyczaj do Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej zawitał Święty Mikołaj. Ale zanim tu dotarł, uczniowie klasy IV SP przy wsparciu Pani Ewy Zwolennik oraz Pani Urszuli Kuzmanov wprowadzili obecnych w nastrój świąteczny.

Opowieść opowiadała o Chłopcu Stasiu Kowalskim z Brzozowego Gaju, który zgubił mamę bo był niegrzeczny, a za karę chodził po świecie i ją szukał. Nauką dla niego było to, że lepiej jest dawać prezenty innym niż chcieć je tylko wyłącznie dla siebie. Historia kończy się szczęśliwie – chłopiec odnajduję mamę, a inni tj. Anioł, Tancerka, Śnieżka z Krasnoludkami, Kopciuszek, Bella, Czarownica, Indianin i Pirat – dostają to co im było potrzebne.

Punktem kulminacyjnym było przybycie pana z siwą brodą, który tradycyjnie rozdawał tak bardzo oczekiwane paczki zarówno dla dzieci szkolnych jak również młodszych dzieci które do szkoły jeszcze nie chodzą, ale chciały bardzo spotkać się z Mikołajem. Wszystko odbyło się sprawnie dzięki pomocy Rady Rodziców. Po ciężkiej pracy Święty Mikołaj mógł ruszyć w dalszą daleką drogę.

Dzieci szkolne – “O”, “1-3”

Response code is 404

Dzieci młodsze (środowisko lokalne)

Response code is 404

Komentarze

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook