Stypendyści z Zespołu Szkół

stypendia-wojta-gminy-korzenna-2016_91Wśród 111 stypendystów z gminy Korzenna nie zabrakło również zasłużonych reprezentantów z Zespołu Szkół im Jana Pawła II w liczbie 14, którzy w ubiegłym roku uzyskali wysokie oceny. Wybitnymi osiągnięciami w wielu dziedzinach nauki, konkursach, zawodach rozsławili naszą gminę udowadniając, że można połączyć ciężką pracę w szkole z realizacją własnych pasji, uczniowie ci niejednokrotnie są aktywni w życiu szkoły, działają na rzecz społeczności lokalnej i środowiska. To ubiegłoroczni laureaci, finaliści szczebla co najmniej  wojewódzkiego. Uczniowie musieli spełnić wiele kryteriów, by otrzymać takie wyróżnienie. Wręczenie dyplomów i  stypendiów uczniom oraz listów gratulacyjnych ich Rodzicom odbyło się w zabytkowym Dworku w Korzennej w bardzo uroczystej atmosferze. Młodzi artyści mogli zaprezentować się muzycznie, w krótkim wprowadzeniu w klimat gali. To nie pierwsza taka inicjatywa Wójta Gminy mgr Leszka Skowrona i Radnych Gminy Korzenna.

Po uroczystościach uczestnicy gali zostali zaproszeni na poczęstunek, by laureaci i ich rodzice przy kawie i ciastku mogli porozmawiać, poznać, a nawet zaprzyjaźnić, się ze sobą nawzajem.

Więcej zdjęć pod adresem —–> www.korzenna.pl <——

A oto nasi wyróżnieni stypendyści:

Szkoła Podstawowa:

Zuzanna Łatka,

Justyna Sowa,

Alicja Rusek,

Karol Kantor,

Damian Kantor,

Dominika Bulanda,

Amelia Błażusiak,

Piotr Bulanda,

Natalia Kantor,