Projekty artystyczne IIb gimnazjum

W środę 16.11.2016 my, czyli uczniowie klasy IIb gimnazjum realizowaliśmy cztery projekty z zajęć artystycznych pod opieką Pani mgr Danuty Popko.

Wybraliśmy projekty takie jak:

• ,,Okulary wyrazistości”
  • ,,Maski nastroju”
  • ,,Nakrycie głowy”
  • ,,Płaszcz niewidzialności”

Każda z poszczególnych grup miała wykonać plakaty oraz zaproszenia, a także potrzebne rekwizyty.

Celem naszego projektu było zaangażowanie naszych koleżanek i kolegów z klas „O”.

Nasz cel się powiódł. Dzieci chętnie brały udział w naszym przedstawieniu. Były bardzo aktywne i zaangażowane, a także zawsze starały się odpowiadać na nasze pytania, nawet jak nie znały odpowiedzi.

Nagrodą dla nich były słodkie upominki.

Moim zdaniem każda z grup świetnie wykonała przydzielone im zadania, czego dowodem są otrzymane oceny celujące.

W projekcie brali udział:

Lidia Bielewicz, Julia Brończyk, Wiktoria Cygnarowicz, Gosia Golonka, Ania Jurek, Monika Kuzera, Julia Lampa, Piotrek Maciaszek, Iwona Martuszewska, Adrian Maciaszek, Justyna Michalik, Karolina Nowak, Sławek Rusek, Darek Wrona, Tomek Wrona, Karolina Żarowska.

Tekst i foto: Anna Jurek i Karolina Żarowska kl.IIb