Pożegnanie klas III Gimnazjum


img_7476Uroczystość pożegnania klas III Gimnazjum jest jedną z wielu, jakie mamy w ciągu roku, uczniowie klas III po raz ostatni przyszli do tej szkoły. Nadeszła chwila rozstania, a więc nastał czas refleksji, wspomnień, podsumowań, podziękowań, życzeń.

Uczniowie klas III:

Nadszedł dzień, kiedy przyszło nam się pożegnać. Minęły trzy lata, odkąd wstąpiliśmy w mury tej szkoły. Trzy lata, podczas których stawaliśmy się dojrzalsi, starsi. Dziś nadeszła pora rozstania z nauczycielami, przyjaciółmi i beztroskimi latami dzieciństwa, które pozostaną na zawsze w tych murach.
Każdy z nas pozostawi w tej szkole cząstkę siebie. Tu przeżywaliśmy nasze pierwsze sukcesy i gorycz pierwszych porażek. Tu zawiązały się nasze pierwsze przyjaźnie, które teraz będą musiały przejść próbę rozłąki. Czas bezlitośnie rozrzuci nas po świecie i powoli będzie starał się wymazywać z naszej pamięci wspólnie spędzone chwile, jednak my postaramy się nie zapomnieć o sobie.
Dziś nasze serce przepełnia nie tylko radość z otrzymania świadectwa ukończenia gimnazjum, ale także smutek z powodu rozstania z tym, co stanowiło istotę naszego życia w ciągu trzech minionych lat. I choć nieraz przysparzaliśmy wiele zmartwień naszym nauczycielom, chcielibyśmy, aby w ich pamięci pozostały tylko te lepsze chwile.

FOTORELACJA

Response code is 404
Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook