Młodzież w ZSO w Bobowej

W dniu 22 lutego 2017r. miał miejsce wyjazd naszej klasy III gimnazjum do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej. Odbył się on w ramach dni otwartych w tej szkole. Mogliśmy dowiedzieć się o poszczególnych kierunkach dalszego nauczania.

Dowiedzieliśmy się, gdzie możemy znaleźć pracę po ukończeniu konkretnych kierunków proponowanych  przez Zespół Szkół w Bobowej. Zostały również zorganizowane konkursy dla chętnych osób m.in quiz oraz przejście z przeszkodami jako kelner z tacą. W sali, gdzie uczą się osoby, które wybrały profil technika organizacji reklamy odcisnęliśmy swoje dłonie oraz zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Mogliśmy zobaczyć jak wygląda praca kelnera, technika gastronomii oraz hotelarza. Wyjazd możemy uznać za udany, gdyż poznane profile rozświetliły nam trochę w głowie drogę naszego dalszego kształcenia się. Dzięki zdobytym informacjom będziemy mogli wybrać odpowiednią szkołę dla siebie.

Tekst: Kinga Ciwińska 🙂