Mistrzowie międzygminni


20160311_1253100-212 marca br. w sali sportowej przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej w odbyły się międzygminne zawody w siatkówce, w kategorii gimnazjów – chłopców.

W turnieju wystąpili mistrzowie czterech gmin: Gimnazjum w Ptaszkowej z gminy Grybów, Gimnazjum w Grybowie z gminy Grybów miasto, Gimnazjum w Przydonicy z gminy Gródek nad Dunajcem i Gimnazjum w Lipnicy Wielkiej z gminy Korzenna.

Zawody otworzył mgr inż. Marcin Wojnarowski – dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Sety rozgrywane były do 25 punktów, a spotkania do dwóch wygranych setów.

Laur zwycięstwa, bez straty seta, przypadł gospodarzom – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej, które uzyskało jednocześnie awans na zawody powiatowe, które odbędą się 16 marca w Piwnicznej. Drugie miejsce zajęli gimnazjaliści z Grybowa, trzecie z Ptaszkowej, a czwarte z Przydonicy.

Zwycięską drużynę reprezentowali: Babiec Maciej, Bulanda Piotr – 1A, Bielewicz Daniel, Bulanda Tomasz, Jaworecki Szymon, Kantor Michał, Mróz Grzegorz, Rusek Jakub – 2A, Szczepański Adam – 3B, Turek Tomasz – 3A. Drużynę prowadzi – mgr Turek Tadeusz.

Tekst i foto: Wojciech M.

Komentarze

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook