Mikołajki w klasie II gimnazjum

06.12.2016r to szczególny dzień dla wszystkich, którzy oczekują daru od Świętego Mikołaja. Nie tylko dzieci lubią być obdarowywane prezentami. Młodzież i dorośli również oczekują, iż w tym dniu ktoś przeobrazi się w postać Świętego Mikołaja i sprawi im miłą niespodziankę. Dzień Świętego Mikołaja, to dzień potocznie określany jako Mikołajki. Taki dzień nastał w naszej szkole.

Czwartek był dla Nas dniem pełnym radości przede wszystkim dlatego, że obdarowywaliśmy się tego dnia prezentami. Każdy z Nas w tym dniu został Świętym Mikołajem i przygotował drobiazg dla swoich koleżanek i kolegów.

Już od samego rana w naszej klasie panował miły i świąteczny nastrój. Każdy z nas nie mógł się doczekać co otrzyma w prezencie. Mikołajki zorganizowaliśmy sobie wspólnie z naszą panią wychowawczynią mgr Agnieszką Szafrańską. Nasza wychowawczyni robiła nam pamiątkowe zdjęcia. Zabawy i śmiechu przy tym było nie mało. Był to naprawdę udany i niezapomniany dzień.

Czekamy już z niecierpliwością do następnego roku, na ponowne przybycie Mikołaja do naszej klasy.