Medal dla Pani Agnieszki Szafrańskiej


Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć coś więcej – umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem.

Akcję “Nauczyciel na Medal” organizują wspólnie “Dziennik Polski” i “Gazeta Krakowska” pod honorowym patronatem Jacka Krupy, Marszałka Województwa Małopolskiego. 

Laureaci zostali wybrani w głosowaniu prowadzonym osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i we wszystkich powiatach naszego województwa. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach – dla nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej, nauczycieli klas IV-VII i gimnazjum oraz dla tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych.

Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpoczął się w piątek, 13 października i zakończył się w środę, 8 listopada, do godz. 21.

W naszej szkole do akcji “Nauczyciela na medal” została zgłoszona przez dyrektora szkoły Pani Agnieszka Szafrańska. Po pierwszym powiatowym etapie głosowania w kategorii – nauczycieli klas IV-VII i gimnazjum – Pani Agnieszka Szafrańska uplasowała się na honorowym pierwszym miejscu.

!!! G R A T U L U J E M Y !!!

Nauczyciele, którzy zajmą pierwsze miejsce w etapie powiatowym, we wszystkich trzech kategoriach, otrzymają:

  • dyplom i tytuł Nauczyciel na Medal
  • medal od Marszałka Województwa Małopolskiego, wręczany podczas uroczystej gali
  • udział w konferencji – specjalistycznym szkoleniu FlexiForm Day Edukacja, poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacjiZwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansowali do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.

 

!!! D Z I Ę K U J E M Y !!!

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję oddając na Panią Agnieszkę Szafrańską głos przez wysłanie sms’a.

Wygrana Pani Agnieszki Szafrańskiej to wielkie wyróżnienie nie tylko dla nauczyciela ale również dla szkoły.

Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpoczęło się w piątek, 10 listopada i będzie trwać do piątku, 17 listopada, do godz. 21.

LICZYMY NA TWOJE DALSZE WSPARCIE

Agnieszka Szafrańska, Lipnica Wielka, SP im. J. Pawła II w Lipnicy Wielkiej (NG.431)

Wyślij SMS pod nr 72355 o treści NG.431

Pani Agnieszka reprezentuje teraz Powiat Nowosądecki.

Komentarze i pingi są w tej chwili niedozwolone.

Facebook