Maksymilian Kantor zwycięzcą XVI Gminnego Konkursu Matematycznego klas III „Jestem mistrzem”. 


Maksymilian Kantor uczeń klasy III naszej szkoły zwyciężył w XVI Gminnym Konkursie Matematycznym klas III „Jestem mistrzem”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Posadowej Mogilskiej. W rywalizacji uczestniczyli reprezentanci i reprezentantki 10 szkół.

W konkursie uczestnicy mieli godzinę na rozwiązanie 11 zadań, wymagających umiejętności logicznego myślenia i znajomość matematycznych zasad. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, a uczennice i uczniowie z zadaniami poradzili sobie na tyle dobrze, że wszyscy skończyli pracę przed upływem regulaminowego czasu. Do wyłonienia ostatecznego zwycięzcy potrzebne były dwie dogrywki. Jesteśmy dumni, że to właśnie uczeń naszej szkoły ostatecznie zajął I miejsce. 

Organizatorzy mieli dla wszystkich biorących udział w konkursie pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody, które wręczali wójt Leszek Skowron i radny Mieczysław Górka. Zwycięzcy otrzymali dodatkowo interaktywne gry.

Serdecznie gratulujemy Maksymilianowi i pani Beacie Turek, która odpowiadała za przygotowanie ucznia do konkursu

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub trackbacka ze swojej strony.

Loading Facebook Comments ...
  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)

Facebook