Jak korzystać z Internetu? BEZPŁATNE SZKOLENIA


Rozpoczął się nabór uczestników projektu „Podwyższenie kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Korzenna”, którzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez profesjonalistów.  Weźmie w nich udział 144 mieszkańców naszej gminy w wieku od 25 do 74 lat. Zapisy osób zainteresowanych udziałem w projekcie prowadzone są w biurze projektu w Urzędzie Gminy Korzenna, pokój nr 4 , telefon kontaktowy: 18 44 06 623.

Przypomnijmy, że gmina pozyskała blisko 81 tys. zł w ramach konkursu grantowego „e-Xtra Kompetentni na szkolenia rozwijające kompetencje cyfrowe mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”. Pozwoli to zorganizować szkolenia dotyczące korzystania z Interentu, obejmujące m.in. takie zagadnienia jak „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci”, czy „Kultura w sieci”.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch wariantach: dwa dni w tygodniu przez 8 godzin (okres weekendowy) oraz cztery dni w tygodniu przez cztery godziny (w ciągu tygodnia w godzinach popołudniowych). Ostateczny harmonogram szkoleń dostosowany zostanie do potrzeb uczestników.

Zasady i terminy  rekrutacji  określono w regulaminie,

 Dokumenty do pobrania:

Regulamin

Formularz  zgłoszenia udziału w projekcie

Deklaracja przystąpienia do projektu e-Xtra kompetentni

Kwestionariusz osobowy

Oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym odbiorcy ostatecznego

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook