Jak co roku – sukces

Już czwa111111IMG_0343rty rok z rzędu uczniowie naszej szkoły biorą udział w Wojewódzkim Konkursie „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy” organizowanym przez Gimnazjum w Zębie. Wśród najlepszych znalazły się Kantor Natalia, Lida Bielewicz i Karina Ślipek. Uczniowie mają możliwość wykazać się swoimi umiejętnościami z różnych dziedzin: praca literacka, plastyczna i multimedialna. W tym roku sukces osiągnęły uczennice: Natalia Kantor – II miejsce w kategorii literackiej oraz Karina Ślipek – wyróżnienie ze prezentację multimedialną, a w konkursie plastycznym- przyznano też nagrody: Lidia Bielewicz – kategoria IV-VI i Natalia Kantor gimnazjum. Gratulacje. Zakończenie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się dnia16.05.2015 r. (sobota) o godz. 10.00 w budynku Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zębie.