GMINNY DZIEŃ RODZINY W LIPNICY WIELKIEJ


IMG_0329Dnia 8.06.2014 roku na terenie naszej szkoły oraz Orliku odbył się Gminny Dzień Rodziny. O godzinie 1400 przywitano wszystkich gości i apelem przygotowanym przez klasę III i IV Szkoły Podstawowej (z panią Marią Kiełbasą i panią Beatą Turek) rozpoczęto obchody tego dnia.
Po apelu klas III i IV nastąpiły występy grup tanecznych z naszej gminy. Układy taneczne były dosyć ciekawe, można było je podziwiać.
Uczestnicząc w obchodach Gminnego Dnia Rodziny mogliśmy też posłuchać muzyki zespołów z okolicy (np. Lipniczanie). Kolejną atrakcją był występ kabaretu, który każdego rozweselił. Można było się dowiedzieć, że orzechy mogą być twardsze niż kowadło!
Na boisku do piłki nożnej przeprowadzony został “Turniej Przedszkolaka”, któremu patronował Wójt Gminy Korzennej – Leszek Skowron. Drużyny 5 osobowych składów przedszkolaków przyjechały z całej gminy aby rywalizować o najwyższe miejsca. Każdy przedszkolak otrzymał nagrodę, a grupa wygrana dodatkowo otrzymała puchar ufundowany przez Wójta.
W czasie występów kabaretu i zespołów muzycznych na boisku do piłki plażowej prowadzone były rozgrywki.
Od samego początku działały stoiska ze “Szczęśliwym Numerkiem”, z napojami i przekąskami. Można tam było kupić kawę mrożoną, Hot-Doga czy karkówkę. Niedługo po wykupieniu wszystkich losów rozpoczęło się losowanie nagród. Mieliśmy doskonałą maszynę mieszającą losy, która na chwilę uległa awarii i wypuściła wszystkie losy w powietrze! Nagrody były bardzo cenne, można było wygrać m.in.: rower czy darmowy wyjazd do hotelu. Wytypowane przez maszynę losującą osoby otrzymywały nagrody z ręki wójta gminy.
Po losowaniu nastąpił występ zespołu „Eleganci”. Przy ich muzyce bawił się każdy.
Około godziny 21.00 zakończył się Gminny Dzień Rodziny.

RELACJA FILMOWA

FOTOGALERIA:

Response code is 404

Komentarze

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook