Europejski Dzień Języków w naszej szkole


DSC01193Nasza szkoła jak co roku włączyła się w obchody Europejskiego Dnia Języków. Uczniowie gimnazjum i klasy szóstej SP wzięli udział w Konkursie o językach świata zorganizowanym przez nauczycielkę języka angielskiego panią Annę Wojtaczka. Pierwsze i drugie miejsce po dogrywce zdobyły odpowiednio klasa IIIB i IIIA.

Przedstawiciele klasy II wywalczyli trzecie miejsce. Każdy z dwunastu uczestników Konkursu otrzymał atrakcyjną nagrodę. Kolejnym punktem obchodów był tradycyjny już SWEET QUIZ o krajach niemiecko- i anglojęzycznych. Cieszył się on bardzo dużą popularnością. Uczennice klas pierwszych gimnazjum przygotowały i prowadziły kafejkę z napojami i upieczonymi przez siebie lub rodziców pysznymi ciasteczkami. Wszyscy byli w tym dniu ubrani na kolorowo, na każdej przerwie rozbrzmiewała muzyka.

Tekst i Foto: Joanna W.

Response code is 404

Komentarze

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook