Dzień Matki


Jedno słowo – mama, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam największy skarb – życie.

Dzień Mamy jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku. Nasza szkoła 18 maja postanowiła w szczególny sposób uczcić to święto. Może troszkę wcześniej niż zwykle, ale również pięknie. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Dyrektor szkoły Pan Marcin Wojnarowski powitał zebranych i złożył im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrani uczniowie klasy drugiej pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Jolanty Grzegorzak przygotowały część artystyczną. Słowem i piosenką wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wybacza.

Wszystkie mamy dostały zalecenia i kurację: dużo słońca, witamin i wolnego czasu na pobyt w lesie, w górach i nad morzem. Dzieci włożyły w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale było warto, by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze mam. Całość spotkania zwieńczył poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze i pewnie zapadnie w pamięci dzieci i ich mam.

Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom szczęścia wszelkiego, zdrowia wspaniałego, miłości doznawania i tylko w szczęściu trwania!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub trackbacka ze swojej strony.

Loading Facebook Comments ...
  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)

Facebook