Dzień Edukacji Narodowej


DENZ okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole  odbyła się uroczysta akademia połączona z pożegnaniem Pani Marii Kruk odchodzącej na emeryturę po 44 latach pracy w naszej szkole. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, Nauczyciele – Emeryci, uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi i przedstawiciele Rady Rodziców.

Uczniowie przedstawili szereg humorystycznych scenek, w których rewelacyjnie i po mistrzowsku zaprezentowali swoje zdolności aktorskie. Uczniowie wyśpiewali moc życzeń dedykując je swoim nauczycielom i wychowawcom, a w szczególności odchodzącej na emeryturę Pani Marii Kruk.

IMG_4519

Uroczystość przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Na twarzach naszych nauczycieli i emerytowanych pedagogów dostrzec można było moc wzruszeń.

Na zakończenie Pan Dyrektor podziękował wszystkim za pracę dydaktyczno-wychowawczą, a wyróżniających nauczycieli, pracowników obsługi i administracji uhonorował nagrodami.

Tegoroczną Nagrodę Wójta Gminy Korzenna na wniosek Dyrektora Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej otrzymała Pani Agnieszka Szafrańska na gminnych obchodach święta Dnia Edukacji Narodowej w Korzennej. Serdecznie gratulujemy!!!

IMG_4655__________________________________________________________________________________

FOTORELACJA

Response code is 404

Komentarze

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook