Drużynowe Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym


1 marca w Koniuszowej odbyły się Drużynowe Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dla roczników 2009 i młodsi. Naszą Szkołę reprezentowali: Mateusz Bielewicz z 3 klasy, Adrian Martuszewski z 5 klasy oraz Dominik Bielewicz z 6 klasy. Najlepsza w kategorii dziewcząt okazała się drużyna teprezentująca Szkołę Podstawową w Miłkowej. W kategorii chłopców zwyciężyła nasza drużyna, która w finale pokonała chłopców ze Szkoły Podstawowej w Koniuszowej. Klasyfikacja podiów uplasowały się następująco:
Dziewczęta – 1. Miłkowa.2. Trzycierz. 3. Mogilno
Chłopcy – 1. Lipnica Wielka.2. Koniuszowa. 3. Miłkowa. 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub trackbacka ze swojej strony.

Loading Facebook Comments ...
  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)

Facebook