Boże Narodzenie w Zespole Szkół


IMG_6134Wigilia – 21.XII.2015r.

Dnia 21 grudnia 2015r. odbyła się wigilia dla pracowników szkoły, przedstawicieli organu prowadzącego, emerytów oraz partnerów i osób współpracujących na co dzień ze szkołą. Młodzież przygotowała przedstawienie świąteczne wzbogacone w przeróżne wiersze i śpiew. Każdy z uczestników otrzymał świąteczny podarunek przygotowany przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski.

Po przepięknym przedstawieniu Dyrektor Marcin Wojnarowski przekazał wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie poprosił na środek Pana Wiesława Kraconia – Przewodniczącego Rady Gminy i przekazał mu lampion ze Światełkiem Betlejemskim. Pan Wiesław Kracoń podziękował za zaproszenie i złożył życzenia w swoim imieniu jak również w imieniu pozostałych samorządowców i przede wszystkim Wójta Gminy Leszka Skowrona, który ze względu na obowiązki służbowe nie mógł uczestniczyć w tym spotkaniu.

Po życzeniach nadszedł czas na połamanie się opłatkami, które poświęcił ks. Tomasz Cwenar oraz na poczęstunek, który przygotowała Rada Rodziców.

Response code is 404

Przedstawienie Świąteczne dla społeczności szkolnej – 22.XII.2015r.

Response code is 404

Komentarze

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook