Bal Karnawałowy 2017

W naszej szkole w sobotni poranek aż do godzin popołudniowych odbywał się wielki bal karnawałowy dla dzieciaków z poza szkoły oraz dla  zeróweczek i klas I-III.  Imprezę prowadzili Pan Grzegorz Nowak i nieco później Pan Marcin Błażusiak. Dzieci prześcigały się w kreacjach i strojach, większość z nich była bardzo ciekawie przebrana, tym bardziej, że w zapowiedź i na zaproszeniu była informacja o wyborze króla i królowej balu. Rada Rodziców przygotowała pyszności, które można było nabyć w trakcie  imprezy.

Dużą atrakcją okazał się występ grupy iluzjonistów „Event promotion. Po pokazie dzieci mogły nauczyć się kilku sztuczek np. z użyciem balona i sznurków. Każde dziecko otrzymało balonowe zwierzątko. W czasie trwania balu miała miejsce loteria fantowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod opieka Pani Lidii Grygiel.  Z ponad 100 zabawek i maskotek, do rak dzieci trafiło 95. Uczennice gimnazjum pod opieką Pani Agnieszki Szafrańskiej realizowały swoje pomysły, projekty oraz życzenia dzieci podczas malowania twarzy. Cały czas do tych plastycznych eksperymentów nowoczesnych makijaży układały się kolejki zarówno chętnych dziewczynek jak i chłopców.

Kilkakrotnie odbyły się różne konkursy sprawnościowe, tak więc zabawom nie było końca. Mamy nadzieje, że w podobnym stylu odbędzie się  w tym roku szkolnym rodzinny piknik.

Tekst, foto i video: Agnieszka Sz.

ZABAWA KARNAWAŁOWA CZ. I

(wkrótce)