Anglojęzyczne śpiewanie w Jasiennej


dsc_0172-1Uczniowie Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej wzięli udział w XIII Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej w Jasiennej. Klasy I-III szkoły podstawowej reprezentował czteroosobowy zespół w składzie: Anna Brończyk, Magdalena Miernik, Sławomir Żarowski i Grzegorz Szpila. Zaśpiewali oni piosenkę pt. What’s  your favourite season? i zajęli trzecie miejsce.

II etap edukacyjny czyli klasy IV-VI reprezentowały Patrycja Król, Kinga Bulanda i Oliwia Olchawa, uczennice klasy IV. Zaśpiewały one piosenkę Julie Fowlis pt. Touch the sky i zajęły trzecie miejsce. Uczennice wystąpiły w uszytych przez mamę jednej z uczestniczek strojach Meridy Walecznej z bajki Brave, z której pochodzi wykonana przez nie piosenka.

Gimnazjum reprezentował zespół z klasy I gimnazjum: Marcelina Turek, Emilia Chmielowska, Edyta Mróz i Dominika Bulanda. Uczennice zaśpiewały piosenkę Alexandry Burke pt. Hallelujah i zajęły drugie miejsce.

Małgorzata Golonka z klasy II reprezentowała gimnazjum jako solistka. Za wykonanie piosenki Franka Sinatry Fly Me To The Moon zdobyła trzecie miejsce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie, który z pewnością przyczynił się do wzrostu kompetencji językowych.

dsc_0172-1

Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz trackbackować ze swojej strony.

Facebook