Galeria twórczości – podsumowanie I sem.

WP_20150929_001Galeria twórczości dzieci i młodzieży w I półroczu przedstawia się bardzo interesująco. Różnorodność form i technik plastycznych pozwala wyrazić siebie w dowolny sposób. Nie brakuje zatem projektów – mobili – specyficznych ruchomych instalacji, które w ruch wprawia dowolny mechanizm, wiatr, lub jakaś siła. Można też znaleźć płaskorzeźbę, rzeźbę, malarstwo na szkle, sgraffito, plakat, szkice ołówkiem, malowanie palcami w celu wyrażenia nastroju. Również projekty angażujące młodszych uczniów naszej szkoły cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Oczywiście to tylko niektóre spośród wielu prac i projektów wartych zobaczenia. Większość z nich wzięło udział w konkursach lub zdobią ścianę niejednego uczniowskiego pokoju.

Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz inspiracji do nowych, twórczych pomysłów.

Tekst i foto: Danuta P.